زیر قابلمه چوبی بامبو برند بامبوم مدل تولدو مربع

کد کالا: BAM-B2890
‎۱۳۱٬۹۰۰ تومان

دسترسی: موجود

جلوگیری از تماس قابلمه یا قوری داغ با سطوح حساس ساخت ترکیه شامل : یک عدد زیر قابلمه مربع با بدنه چوبی بامبو

توضیحات محصول

گاهی اوقات یک غفلت می تواند آسیب ها و خسارات فراوانی را به دنبال داشته باشد، به همین دلیل استفاده از زیر قابلمه ای یک حرکت هوشمندانه در راستای ارتقای ایمنی و کاهش هزینه های به حساب می آید. زیر قابلمه چوبی بامبو مدل تولدو مربع یکی از محصولات پر طرفدار برند بامبوم است و بسیاری از نیاز های شما را پوشش می دهد. این برند ترکیه ای متخصص تولید انواع ظروف پذیرایی و ظروف آشپزخانه تهیه شده از چوب بامبو است. بامبوم همچنین توانسته در مدت زمانی کوتاه محصولاتی متنوع و کاملا سالم را معرفی نماید و به جایگاهی ثابت در بازار جهانی بامبو و محصولات چوبی آن دست یابد.

خرید زیر قابلمه بامبو

همان طور که اشاره شد، ظروفی که این برند در تولید و عرضه آن ها تبحر دارد معمولا از جنس چوب بامبو هستند و در کل ظروفی مدرن و به روز محسوب می شوند. ظروف چوب بامبو ویژگی های منحصر به فرد بسیاری دارند که باعث شده است از آن ها به عنوان ظروفی کاملا سالم و کاربردی یاد شود. به عنوان مثال مقاومت و ماندگاری بالای این ظروف که از گیاه سرسخت بامبو نشات گرفته است معمولا مورد توجه بسیاری از کاربران قرار می گیرد و به آن ها اجازه می دهد با خیالی آسوده از این ظروف استفاده کنند. یکی دیگر از ویژگی هایی که ظروف بامبو را به ظروفی منحصر به فرد تبدیل کرده است، خاصیت ضد رطوبت بودن آن می باشد که در میان ظروف تهیه شده از چوب گیاهان بسیار نادر و مهم است. همچنین وزن سبک این گونه ظروف می تواند برای آن دسته از افرادی که با حمل و نقل ظروف پذیرایی مشکل دارند عاملی تعیین کننده باشد. لازم به ذکر است که بسیاری از کارشناسان ظروف پذیرایی و آشپزخانه چوب بامبو را سالم ترین و بی خطر ترین نوع ظروف جهت سرو و نگهداری مواد غذایی می دانند.
برای شست و شوی زیر قابلمه چوبی بامبو مدل تولدو مربع بهتر است که به روش های دستی و ساده رجوع کنید. زیرا قرار دادن چنین ظروفی در معرض فشار بسیار قوی آب و شوینده های شیمیایی می توانند باعث افت کیفیت و ظاهر بدنه این ظرف شوند. همچنین برخورد سایر ظروف موجود در ماشین ظرفشویی نظیر چاقو ها و چنگال های فلزی با این ظرف می تواند خراش هایی را روی بدنه آن به وجود آورد.
علاوه بر آن استفاده از این ظرف در مایکروویو در صورت استفاده از تنظیمات مناسب هیچ مشکلی نخواهد داشت.

مشخصات

نام زیر قابلمه چوبی بامبو برند بامبوم مدل تولدو مربع
کد کالا BAM-B2890
کشور سازنده ترکیه
نام برند bambum
جنس چوب بامبو
ابعاد 20x20x1 سانتي متر
کارایی جلوگیری از تماس قابلمه یا قوری داغ با سطوح حساس
تعداد کل اجزا 1
شامل یک عدد زیر قابلمه مربع با بدنه چوبی بامبو