ظرف نگهدارنده شیشه ای مدل اولا سایز متوسط

کد کالا: BAM-B2279
‎۱۲۵٬۰۰۰ تومان

دسترسی: ناموجود

نگهداری حبوبات و غلات ساخت ترکیه شامل : یک عدد ظرف نگهدارنده حبوبات با بدنه شیشه ای و درب چوبی بامبو

توضیحات محصول

مزیت ظروف نگهدارنده شیشه ای نسبت به سایر ظروف این است که شما می توانید وضعیت محتوای آن ها را زیر نظر بگیرید و قبل از تمام شدن مواد خوراکی از کمبود آن ها با خبر شوید. ظرف نگهدارنده شیشه ای مدل اولا یکی از محصولات پر طرفدار برند بامبوم به حساب می آید. این برند ترکیه ای متخصص تولید انواع ظروف پذیرایی و ظروف آشپزخانه تهیه شده از چوب بامبو است. بامبوم همچنین توانسته در مدت زمانی کوتاه محصولاتی متنوع و کاملا سالم را معرفی نماید و به جایگاهی ثابت در بازار جهانی بامبو و محصولات چوبی آن دست یابد.
این ظرف نگهدارنده درب دار از بدنه ای شیشه ای برخوردار است و می تواند با جلوگیری از ورود اکسیژن محیطی استرلیزه برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی به وجود آورد. از سوی دیگر بدنه شیشه ای این ظرف کاملا خنثی است و در تماس با مواد خوراکی گوناگون هیچ گونه واکنشی از خود نشان نمی دهد. به همین دلیل می توان ظرف نگهدارنده شیشه ای مدل اولا را ظرفی ایده آل جهت ذخیره سازی و نگهداری مواد غذایی به حساب آورد. ظرف شیشه ای در مقایسه با سایر ظروف نگهدارنده به خصوص ظروف پلاستیکی از مقاومت و پایداری قابل قبولی برخوردار می باشند و می توانند بدون افت کیفیت بار ها مورد استفاده قرار گیرند. همچنین بدنه شفاف ظروف شیشه ای به شما اجازه می دهند وضعیت محتوای آن ها را زیر نظر داشته باشید و از فاسد شدن آن ها خبر دار شوید. ظروف شیشه ای از ویژگی های ظاهری نیز برخوردار می باشند و می توانند در دکوراسیون آشپزخانه شما نقش پر رنگی داشته باشند.

قیمت ظرف نگهدارنده شیشه ای

شست و شوی ظرف نگهدارنده شیشه ای مدل اولا در ماشین ظرفشویی هرگز توصیه نمی شود، چرا که آب پر فشار و بسیار داغ موجود در ماشین ظرفشویی می تواند اثرات زیان باری برای روی این گونه ظروف بر جای بگذارد. با توجه به این که شست و شوی این ظرف با کمی مالش و آب کشیدن میسر است، بنابراین توصیه می شود تا جایی که امکان دارد آن را به روش دستی بشویید.
همچنین در صورت نیاز شما می توانید با بهره گیری از تنظیمات مناسب این ظرف را داخل مایکروویو قرار دهید.

مشخصات

نام ظرف نگهدارنده شیشه ای مدل اولا سایز متوسط
کد کالا BAM-B2279
کشور سازنده ترکیه
نام برند bambum
جنس بلور
ابعاد 11x11x13 سانتی متر
کارایی نگهداری حبوبات و غلات
تعداد کل اجزا 2
شامل یک عدد ظرف نگهدارنده حبوبات با بدنه شیشه ای و درب چوبی بامبو