whatsapp

آجیل خوری و شکلات خوری

آیتم‌های 1 تا 36 از مجموع 37 تا

صفحه:
  1. 1
  2. 2

شکلات یکی از مهم ترین خوراکی هایی است که در جشن ها و مناسبت های شاد سرو می شود. به همین دلیل بسیاری از مردم ترجیح می دهند ظروفی شیک و مجلل را به این خوراکی اختصاص دهند و جوی شاداب را بر مهمانی ها حاکم سازند. شکلات خوری کریستال یکی از همین ظروف پذیرایی درجه یک است که در جهت نگهداری و سرو شکلات، آبنبات، پاستیل و سایر تنقلات مشابه به کار گرفته می شود. این نوع ظروف پذیرایی کریستالی دارای دارای بدنه ای با درخشش خیره کننده هستند که جلوه ای خاص به میز پذیرایی شما می بخشد. یکی دیگر از ویژگی های ظاهری انواع مدل شکلات خوری کریستال طرح و نقش ظریفی است که توسط هنرمندان چیره دست روی بدنه آن ها تراشیده می شود. معمولا برند های معروف کریستال طرح های مدرن را روی جدیدترین مدل شکلات خوری کریستال اعمال می کنند تا حضوری جدی در میدان رقابت داشته باشند. چنین رویکردی باعث شده است امروزه تنوع و قیمت شکلات خوری کریستال بیشتر از محصولات چینی، سرامیکی و ... مشابه باشد. بنابراین اگر فکر می کنید مجموعه ظروف پذیرایی شما با اضافه شدن یک ظرف شکلات خوری کامل تر می شود، توصیه می کنیم حتما برای خرید اینترنتی شکلات خوری کریستال اقدام نمایید.
سرویس آجیل خوری کریستال به مجموعه ای از ظروف کریستال می گویند که در راستای نگهداری و سرو تنقلاتی نظیر آجیل به کار گرفته می شوند. ظروف پذیرایی کریستال موجود در این نوع سرویس ها اغلب دارای تراش هایی ظریف و چشم نواز روی بدنه خود هستند تا در کنار درخشش خیره کننده بتوانند همچون جواهری روی می پذیرایی شما جلب توجه کنند. بنابراین اگر قصد دارید نوروز امسال مجموعه ظروف پذیرایی خود را متحول کنید و عیدی متفاوت را تجربه نمایید، توصیه می کنیم از همین الان برای خرید یک سرویس آجیل خوری کریستال برنامه ریزی کنید. این سرویس با توجه به جایگاه آجیل در اعیاد مختلف می تواند به مهم ترین ظرف پذیرایی شما تبدیل شود و نقش مهمی در قضاوت مهمانان داشته باشد. لازم به ذکر است که قیمت سرویس آجیل خوری کریستال با توجه به تعداد پارچه و برند تولید کننده می تواند متفاوت باشد. بعضی از برند های تولید کننده کریستال اصل و درجه یک نظیر بوهمیا (چک) و ناخمن (آلمان) تنوع طرح فوق العاده مطلوبی دارند و دست شما را در هنگام خرید اینترنتی سرویس آجیل خوری کریستال باز می گذارند. از سوی دیگر برند هایی همچون جی سی سی و ایرنا لهستان ضمن حفظ کیفیت کریستال، محصولاتی اقتصادی تر را روانه بازار می کنند.
نوروز موقعیتی ویژه برای کنار گذاشتن ظروف قدیمی و اضافه کردن محصولات شیک و مدرن به مجموعه ظروف پذیرایی است. یکی از محصولاتی که در نوروز و سایر اعیاد واقعا به چشم می آید و لازم است در وضعیت مطلوبی قرار داشته باشد، ظرف مخصوص سرو آجیل است. ظروف آجیل خوری کریستال معمولا در قالب ظروف پذیرایی تک و یا سرویس های مجلل به فروش می رسند. این گونه ظروف در روز های جشن یا عید جزو مهم ترین ظروف پذیرایی هستند که در جهت سرو تنقلات و خوراکی هایی نظیر آجیل به کار گرفته می شوند. همانطور که می دانید ظروف کریستال با کیفیت به واسطه بدنه فوق العاده درخشان و تراش های ظریف و هنرمندانه شناخته می شوند. همین ویژگی های ظاهری باعث می شود ظروف آجیل خوری کریستال در تزیین دکوراسیون منزل نیز مورد استفاده قرار گیرند. خوشبختانه در حال حاضر بهترین برند های کریستال در کشور ما نمایندگی دارند و امکان خرید انواع مدل ظروف آجیل خوری کریستال را فراهم نموده اند. بنابراین شما می توانید از مراکز خرید اینترنتی ظروف پذیرایی کریستال بازدید نموده و ضمن مقایسه قیمت ظروف آجیل خوری کریستال، گزینه ایده آل خود را سفارش دهید.