کلمن چوب سرامیک بامبوم مدل مارسل

کد کالا: BAM-B2682
‎۵۳۴٬۰۰۰ تومان

دسترسی: ناموجود

سرو نوشیدنی های خنک ساخت ترکیه شامل : یک عدد کلمن سرامیکی با گنجایش 2.8 لیتر دارای شیر فلزی
یک عدد استند نگهدارنده چوبی بامبو

توضیحات محصول

این کلمن ظرفی ایده آل جهت نگهداری و سرو انواع نوشیدنی های خنک به حساب می آید و از ویژگی های ظاهری کم نظیری برخوردار می باشد. تولید کننده کلمن چوب سرامیک مدل مارسل برند ترکیه ای بامبوم می باشد. این شرکت تبحر خاصی در زمینه تولید ظروف بامبو و محصولات تهیه شده از چوب این گیاه دارد و این محصولات را به کشورهای مختلف از جمله ایران صادر می کند. تنوع در طرح و کاربری های گوناگون محصولات این برند به گونه ای است که باعث شده استقبال از آن ها روز به روز افزایش یابد.

کلمن سرامیکی

در تولید کلمن چوب سرامیک مدل مارسل از سرامیک و چوب استفاده شده است تا ظروفی خاص و منحصر به فرد در اختیار شما قرار گیرد. سرامیک و ظروف تهیه شده از آن سال هاست که در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و قدمتی بسیار طولانی دارند. دلیل چنین ثباتی را می توان در کیفیت بالا و زیبایی ظاهری این نوع ظروف مشاهده کرد. تولید ظروف سرامیکی طی مراحل خاصی صورت می پذیرد و این گونه ظروف بار ها در کوره هایی داغ حرارت داده می شوند تا استحکام و مقاومت آن ها تضمین شده باشد. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد ظاهر ظریف و زیبای این گونه ظروف است که به کمک لعابی سفید رنگ و براق، و همچنین طرح های متنوع به دست آمده است. قسمت چوبی این ظرف نیز همچون ظروف سرامیکی موجود در آن فوق العاده زیبا و چشم نواز است. جالب است بدانید که در تولید این قسمت از چوب معمولی استفاده نشده است، بلکه چوب فوق العاده مستحکم و با دوام گیاه بامبو در آن به کار رفته است تا ماندگاری این ظرف در طول سال ها تضمین شده باشد. با وجود این که ظروف چوب بامبو محصولاتی جدید هستند و از زمان عرضه آن ها مدت زیادی نمی گذرد، اما با این حال مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته اند و استفاده از آن ها روز به روز در حال گسترش است. بنابراین می توان گفت ظروف چوبی سرامیک آمیخته از تجربه و نو آوری هستند که می توانند کارایی و زیبایی را در آن واحد در اختیار شما قرار دهند.
برای شست و شوی کلمن چوب سرامیک مدل مارسل بهتر است که به روش های دستی و ساده رجوع کنید. زیرا قرار دادن چنین ظروفی در معرض فشار بسیار قوی آب و شوینده های شیمیایی می توانند باعث افت کیفیت و ظاهر بدنه آن ها شود. همچنین برخورد سایر ظروف موجود در ماشین ظرفشویی نظیر چاقو ها و چنگال های فلزی با این گونه ظروف می تواند خراش هایی را روی بدنه آن ها به وجود آورد.

مشخصات

نام کلمن چوب سرامیک بامبوم مدل مارسل
کد کالا BAM-B2682
کشور سازنده ترکیه
نام برند bambum
جنس چوب بامبو
ابعاد 17x17x31 سانتي‌متر
کارایی سرو نوشیدنی های خنک
تعداد کل اجزا 2
شامل یک عدد کلمن سرامیکی با گنجایش 2.8 لیتر دارای شیر فلزی یک عدد استند نگهدارنده چوبی بامبو