whatsapp

فرایند بازگرداندن کالا

مجموعه نت منزل با بیش از 50 سال سابقه خدمت رسانی مصمم است محصولاتی با کیفیت از برندهای مطرح را در اختیار شما مشتریان قرار دهد. یکی دیگر از اهداف این مرکز، فراهم نمودن شرایط لازم برای تجربه خرید لذت بخش و رضایت مندی هر چه بیشتر شما عزیزان است. به همین دلیل فرایندی جامع برای بازگرداندن کالا در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی، امکان تعویض کالا یا بازگشت وجه به شرح زیر وجود دارد.

لطفا قبل از ثبت سفارش و خرید محصول از طریق راه های ارتباطی تدارک دیده شده (تماس تلفنی، تلگرام، مشخصات درج شده روی سایت و شبکه های اجتماعی) اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟

شما می توانید در هر لحظه از بازه زمانی بین ثبت سفارش تا ارسال بسته، با تیم فروش نت منزل ارتباط برقرار کرده و سفارش را لغو نمایید. پس از پایان این مهلت امکان لغو سفارش وجود ندارد و شما می توانید یکی از روش های "تعویض کالا" یا "بازگرداندن کالا های بدون نقص" را پیش بگیرید.

گارانتی سلامت فیزیکی کالا چیست و شامل چه گروه هایی می شود؟

تمامی محصولات عرضه شده توسط مجموعه نت منزل شامل گارانتی سلامت فیزیکی کالا می شوند. در صورتی که محصول دریافت شده توسط شما دچار آسیب فیزیکی یا ایراد ظاهری اعم از شکستگی، ضرب خوردگی، خراش و سایر آسیب های ناشی از حمل و نقل غیر استاندارد باشد، شما موظف هستید تا حداکثر 24 ساعت پس از دریافت مرسوله مشکل را با تیم فروش نت منزل در میان بگذارید. پس از آن کارشناسان نت منزل درخواست شما را بررسی کرده و در صورت تایید مشکل مراحل بعدی را به شما اعلام خواهند کرد. لازم به ذکر است که در چنین موقعیت هایی اولویت با تعویض کالا است و در صورت عدم موجودی، وجه دریافت شده به شما بازگردانده خواهد شد.

موارد ابطال گارانتی سلامت فیزیکی کالا

در حالت کلی اگر تا 24 ساعت پس از دریافت محصول ایراد ظاهری یا نقص فیزیکی کالا توسط شما گزارش داده نشود، امکان استفاده از گارانتی سلامت فیزیکی کالا وجود نخواهد داشت. همچنین اگر بسته بندی و وکیوم محصول باز شده باشد، امکان بهره گیری از گارانتی سلامت فیزیکی کالا به نظر کارشناسان نت منزل وابسته خواهد بود.

بازگرداندن کالا های بدون نقص

در صورت باز نشدن وکیوم بسته اصلی کالا و همچنین تغییر ندادن بسته بندی پست، امکان بازگشت بدون قید و شرط محصولات تا حداکثر 7 روز پس از تحویل سفارش، وجود دارد. در این صورت تمام هزینه های مربوط به ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

تعویض کالا

امکان تعویض کالا یکی دیگر از امتیازاتی است که مجموعه نت منزل در اختیار شما قرار می دهد. به این معنا که شما می توانید کالای دریافت شده را در صورت باز نشدن وکیوم بسته اصلی کالا و همچنین تغییر ندادن بسته بندی پست بازگردانده و کالای دیگری را سفارش دهید. در این حالت اختلاف قیمت محاسبه خواهد شد و قبل از ارسال سفارش جدید دریافت می گردد و تمام هزینه های مربوط به ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

نحوه بازگرداندن کالا

پس از مشاوره با کارشناسان مجموعه نت منزل و تایید از سوی کارشناسان تیم فروش نت منزل، شما می توانید کالا را به آدرس تهران، میدان شوش، خیابان صابونیان، پاساژ ناصر، طبقه +1، واحد 8 با کد پستی 1186743656 ارسال نمایید. لازم به ذکر است که در صورت باز شدن بسته بندی پستی کالا باید حتما بسته بندی استاندارد برای ارسال مجدد تدارک ببینید. دقت داشته باشید که محصولات شکننده مانند ظروف کریستال یا چینی فوق العاده حساس هستند و در صورت امکان حتما با مسئولین پست در این زمینه مشورت نمایید. در صورتی که خسارت های وارده به کالای دریافت شده توسط کارشناسان نت منزل بیش از گزارشات قبلی باشد، نت منزل هیچ تعهدی نسبت به مشکلات ذکر نشده ندارد و ایرادهای جدید بعنوان خسارت به نت منزل محاسبه می گردد.

مدارک مورد نیاز در فرایند بازگرداندن کالا

هنگام استفاده از تمام روش های ذکر شده در فرایند بازگرداندن کالا، ارائه فاکتور خرید که به همراه محصول ارسال شده است، الزامی می باشد.

محاسبه هزینه ارسال

در مواردی که نقص فیزیکی کالا تایید شود، هزینه پست بر عهده مجموعه نت منزل خواهد بود. همچنین اگر محصولی غیر از کالای سفارش داده شده ارسال شود، تمام هزینه های مربوط به بازگرداندن و ارسال مجدد کالا بر عهده فروشگاه اینترنتی نت منزل خواهد بود.

در مواردی که درخواست تعویض یا بازگرداندن کالا های بدون نقص از سوی مشتری ثبت شود، هزینه ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.

فرایند بررسی و پاسخگویی

کارشناسان مجموعه نت منزل موظف هستند تا 48 ساعت پس از دریافت گزارش نقص کالا و ثبت درخواست با مشتری تماس گرفته و نتیجه بررسی ها را به اطلاع وی برسانند. فرایند رسیدگی و اجرای اقدامات لازم در جهت رفع اشکال نیز بر اساس تعداد درخواست های دریافتی ممکن است بین 2 تا 4 روز کاری به طول بیانجامد.

روش تماس

به منظور آگاهی از راه های ارتباطی با کارشناسان نت منزل می توانید به صفحه اطلاعات تماس مراجعه نمایید.