whatsapp

قندان

9 آیتم

گاهی اوقات خرید مدل قندان جدید می تواند راه حلی ساده و در عین حال موثر برای به روز رسانی سرویس چای خوری باشد. همانطور که می دانید سرو قند در کنار چای سنتی قدیمی است و تقریبا در تمام مجالس رعایت می شود. به همین دلیل لازم است در کنار سایر ظروف سرو چای نظیر فنجان، استکان، نعلبکی، قوری و ... حداقل یک مدل قندان جدید و زیبا وجود داشته باشد. اما اگر چنین ظرفی در میان مجموعه ظروف پذیرایی شما وجود ندارد، شاید بهتر باشد انواع مدل قندان جدید کریستال، چینی، سرامیک و ... را بررسی کرده و از میان آن ها بهترین گزینه را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در هنگام خرید قندان باید به جنس بدنه و طرح آن توجه ویژه ای داشته باشید. به عنوان مثال اگر سرویس چای خوری کریستال دارید، خرید قندان کریستال را در اولویت قرار دهید. همچنین اگر طرح نقش بسته روی بدنه قندان دارای تشابه های ظاهری به سایر ظروف چای خوری باشد، هماهنگی بهتری را به وجود می آورد و سریع تر به جایگاه خود به عنوان یک ظرف پذیرایی شیک دست پیدا می کند. در هنگام خرید اینترنتی مدل قندان جدید شما می توانید آن را در قالب سرویس چای خوری کامل یا ظروف تک پذیرایی سفارش دهید.
قندان یکی از قدیمی ترین ظروف پذیرایی موجود در آشپزخانه است که همواره در کنار فنجان ها و استکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. قندان معمولا می تواند بخشی از یک سرویس چای خوری کامل باشد و یا به عنوان ظرف پذیرایی تک عرضه شود. در هر صورت خرید قندان گامی رو به جلو در جهت به روز رسانی ظروف پذیرایی محسوب می شود و تاثیر فراوانی در پذیرایی های شما دارد. تصور کنید وجود یک قندان شیک و زیبا روی میز پذیرایی چگونه می تواند توجهات را به سمت خود جلب کند و نمادی از هنر و سلیقه شما در انتخاب بهترین ظروف پذیرایی باشد. علاوه بر آن وجود قندان های زیبا با طرح های متنوع می تواند اعتماد به نفس شما را به عنوان میزبان افزایش دهد و گزینه های متعددی را هنگام سرو چای فراهم نماید. در حال حاضر انواع مدل قندان وجود دارد که هر کدام مطابق با سلیقه ای خاص طراحی شده اند و در کنار ظروف چای خوری مناسب می توانند جلوه ای زیبا به پذیرایی های شما ببخشند. به عنوان مثال قندان کریستال در کنار فنجان یا استکان کریستال می تواند هارمونی چشم نوازی از کریستال های درخشان روی میز پذیرایی به وجود آورد. بدنه کریستالی این مدل قندان رنگ سفید قند های سرو شده داخل آن را با شدت بیشتری انعکاس می دهد تا این ظرف همچون جواهری سفید و درخشان جلب توجه کند. البته قیمت قندان کریستال که گاهی اوقات به عنوان ظرف دکوری نیز استفاده می شود در مقایسه با سایر ظروف مشابه کمی زیاد است. به همین دلیل گروهی از مردم ترجیح می دهند روی قندان چینی درب دار با طرح و نقش جذاب تمرکز کنند. دیگر قندان درب دار چینی با ارائه بدنه سفید و نقوش خاص می تواند به نقطه عطف میز پذیرایی شما تبدیل شده و در کنار انواع سرویس های چای خوری چینی لذت نوشیدن چای را چندین برابر نماید. طرح و نقش موجود روی بدنه قندان چینی در بسیاری از موارد می تواند همانند تابلویی زیبا در قسمت های مختلف منزل به منظور تزیین دکوراسیون استفاده شود. این مدل قندان به همراه فنجان نعلبکی چینی می تواند سرویس چای خوری ایده آل شما باشد. لازم به ذکر است که انواع قندان چینی ارزان نیز در بازار وجود دارد که معمولا در استفاده های روزمره به کار گرفته می شوند. قندان سرامیکی، شیشه ای، چوبی و ... به عنوان ظروف پذیرایی دم دستی می توانند انتخابی مناسب برای سرو قند در کنار چای و پذیرایی از اعضای خانواده در طول روز باشند. خرید اینترنتی قندان یکی از بهترین روش ها برای پیدا کردن بهترین مدل قندان و خرید کالای اصل و درجه یک است.
انتخاب مدل قندان با توجه به تنوع جنس، طرح و گنجایش این گونه ظروف می تواند فرایند طولانی و خسته کننده باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم قبل از مراجعه به بازار و اقدام برای خرید مدل قندان جدید ابتدا نیاز های خود را مشخص کرده، و پس از آن با شناخت انواع مدل قندان بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ نمایید. همانطور که اشاره کردیم جنس بدنه، طرح و نقش، گنجایش، درب و پایه از جمله مواردی هستند که می توانند در انتخاب مدل قندان تاثیر گذار باشند. مدل قندان پایه دار برای کسانی که با مشکل کمبود فضا روی میز پذیرایی دست و پنجه نرم می کنند مناسب تر است، و مدل قندان درب دار نیز علاوه بر سرو قند می تواند به منظور نگهداری این خوراکی شیرین استفاده شود و درب آن از ورود حشرات یا غبار جلوگیری نماید. در مورد جنس بدنه هم می توان گفت در حال حاضر انواع مدل قندان کریستال، بلور، چینی، سرامیک، چوبی بامبو و ... وجود دارد که هر کدام در کنار ظروف چای خوری مناسب می توانند ست چای خوری ایده آل شما را تشکیل دهند. از سوی دیگر طرح و نقش موجود روی بدنه قندان با توجه به سلیقه های گوناگون متفاوت است و زیبایی آن می تواند تاثیر مستقیم روی قیمت مدل قندان داشته باشد.
مشاهده عکس قندان در هنگام انتخاب و خرید اینترنتی ظروف چای خوری بسیار مهم است. امروزه فروشگاه های آنلاین متعددی وجود دارند که در زمینه فروش اینترنتی قندان و سایر ظروف پذیرایی فعالیت می کنند. خوشبختانه در بسیاری از این وب سایت ها توضیحاتی کامل و جامع در مورد هر محصول ارائه می شود تا مشتری به شناخت کامل از مدل قندان دست پیدا کرده و با آگاهی کامل تصمیم بگیرد. در کنار این توضیحات معمولا عکس قندان نیز قرار داده می شود تا ویژگی های ظاهری آن به نمایش گذاشته شود. اما اگر به هر دلیلی عکس قندان در صفحه محصول وجود نداشته باشد، می توان گفت توضیحات ناقص بوده و شما نباید با چشم بسته خرید قندان را ادامه دهید. گاهی اوقات نیز ممکن است عکس قندان از وضوح کافی برخوردار نباشد و نتواند ویژگی های ظاهری آن را به خوبی انعکاس دهد. در چنین مواقعی نیز بهتر است از سایر مراکز فروش اینترنتی قندان بازدید کرده و پس از بررسی دقیق عکس قندان تصمیم بگیرید. در بسیاری از موارد عکس قندان در همان نگاه اول می تواند کیفیت و استحکام ظرف را نشان دهد. به عبارت دیگر مشاهده عکس قندان کریستال درخشان با تراش های ظریف بیشتر از عکس یک قندان شیشه ای ساده شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.